Logi sisse / registreeriOstukorvSoovikorvVõrdlus
Produxi.ee/Abi/Kasutamistingimused

E-pood

Uudised

Ladu tühjaks!

Alanud on tavapärane suvine laotühjendusmüük. Pea kõik laotooted on olulise soodustusega ning ootavad uute omanike saabumist. Kõige kiirem on ...
Loe pikemalt

Uus kaup nüüd kohal

Meil on hea meel teatada, et nüüd on võimalik tulla meie esindusse vaatama 2014/2015 aasta uusi valgusteid. Uut leiab nii allvalgustite kui kinkekarbis ...
Loe pikemalt

Lahkunud töötajad - Kristo Lindpere ja Vahur Kivisikk

Anname teada, et enam ei tööta Produxi ridades Kristo Lillipuu ega Vahur Kivisikk. Mõlemad isikud on teinud Produxi kõrvale oma ...
Loe pikemalt

Kasutamistingimused

1.       E-poest on võimalik osta ainult nähtavaid tooteid. Suurema sortimendi leidmiseks ja projektlahendustega palume pöörduda meie esindustesse.

2.       Iga toote puhul on nähtav orienteeruv saadavus:

  • "Lao kaup" näitab, et kaup on kohapeal olemas ja valmis väljastamiseks,
  • "Viimased" näitab, et kaupa on järel väiksemas koguses ning suuremate tellimuste puhul tuleks kogus täpsustada,
  • Kogustel alla 10tk on nähtav täpne laoseis,
  • Kuupäev saadavusel märgib juba tellitud kauba orienteeruvat kohalejõudmise aega,
  • "Kaup tellimisel" näitab, et kaupa laos kohapeal ega tellitud ei ole. Orienteeruv tellimisaeg on võimalusel lisatud.

3.       Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Produxil on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügi- või järelmaksulepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud ning kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

4.      Kaupa saab lisada Soovikorvi ja Ostukorvi. Soovikorv on mõeldud autoriseeritud külastajatel enim meeldinud toodete säilitamiseks järgmisteks külastusteks. Tooteid on lihtne Soovikorvist Ostukorvi lisada. Soovikorv ei tühjene pärast toodete Ostukorvi lisamist ega ostu sooritamist.

5.       Ostukorvis saab soovi korral veel muuta selle sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

6.       E-poes saab maksta Hansapanga, Ühispanga, Sampo või Nordea panga e-pangalingi kaudu tasudes valitud kaupade eest ette.

7.       Valinud kauba "Ostukorvi", on Teil võimalik jätkata kaupade sirvimist või sisestada tellimus. NB! Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) väljuge e-panga lehelt klõpsates nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Tellimuse ja makse kinnituseks kuvatakse Teile ka tellimuse kinnitus.

8.       E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning ostjaga võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.

9.       Juhul, kui ostuga tasuti ka transpordi eest, tuuakse kaup tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kauba saadavusele. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.

10.   Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

11.   Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil abi@produxi.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest.

12.   Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Et hilisemaid probleeme oleks lihtsam lahendada, peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Produxi e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

13.   E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-posti aadressile: abi@produxi.ee. Kaup tuleb tagastada aadressile: Tondi 1-303, 11313 Tallinn.

14.   Puudusega kauba korral on tarbijal õigus:

I  Nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.

II Nõuda ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui:

  • müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada,
  • parandamine ebaõnnestub,
  • müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud,
  • kauba parandamise või asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.

Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.